Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Sakarya Caddesinde Seçim Ofisi Açtı
CHP Sinop Sakarya Caddesindeki seçim ofisini düzenlenen geniş katılımlı bir törenle açtı. İlk olarak Sakarya Caddesi boyunca yürüyen partililerin coşkusu seçim ofisini önünde daha da arttı. Konfetilerin patlatıldığı açılışa; CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP İl Başkanı Avukat Aykut Cem Yalçınkaya, Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, ön seçim öncesi aday adaylık yarışına çıkan isimler, meclis üyesi adayları, il ve ilçe örgütleri ile çok sayıda partili katıldı.
Açılışta aday adayları kol kola girerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Programda İl Başkanı Avukat Aykut Cem Yalçınkaya, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz birer konuşma yaptı.