Sinop Flaş Haber: Boyabat Köylerinden Vefat Haberleri
Boyabat ilçesine bağlı Kılıçlı köyünden Yunus, Ahmet ve Belediye Personeli Halis Yürük’ün babası Mehmet Yürük, aramızdan ayrıldı. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kılıçlı köyü mezarlığında defnedilecektir.
Ayrıca, Boyabat Aşağıakpınar köyünden Yakup Şengül’ün eşi, İmran Şengül de vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine sabır dileriz. Cenazesi ise bugün ikindi namazını müteakip Aşağıakpınar köy mezarlığında toprağa verilecektir.