Sinop’ta Vefat Haberleri
Sinop’un Gerze ilçesine bağlı Kirençukuru köyünden bir aileye ait acı bir vefat haberi geldi. Kirençukuru köyü sakinlerinden Kadir Duru’nun vefat ettiği belirtildi. Cenaze bugün saat 11.00’da Hamidiye Mahallesi’ndeki evinden alınacak ve köy camisine getirilerek öğle namazının ardından defnedilecektir.
Diğer bir vefat haberi ise Boyabat İmamlı Köyü’nden geldi. Hüseyin Güzel’in eşi olan Fevziye Güzel’in vefat ettiği duyuruldu. Cenaze öğlen namazından sonra Camikebir Mahallesi’nden alınacak ve İmamlı Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir.
Flaş Haber olarak vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ise sabır ve başsağlığı dileriz.