AK Parti Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, Taksici Esnafına Teknolojik Destek Vaadi Verdi
Seçim çalışmaları kapsamında kent esnafı ile bir araya gelerek sorunları dinleyen Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, taksici esnafıyla buluştu. Taksici bekleme noktalarında ziyaretlerde bulunan Üçüncüoğlu, esnafın taleplerini dikkate aldı.
Üçüncüoğlu, taksici esnafının ‘Akıllı Taksimetre ve Kameralı Takip Cihazı’ talebine karşılık verdi.
‘Günümüz Türkiye’sinde henüz Sinop’ta yapılmamış olan ‘Akıllı Taksimetre ve Kameralı Takip Cihazı’ talebi için belediye başkanlığı döneminde bunu derhal yerine getireceğiz. Esnafımızın daha kaliteli hizmet verebilmesi için teknolojik olarak güncellenmesi, belediyenin görevleri arasındadır ve ihmal edilemez. Biz ihmal etmeyeceğiz ve derhal yerine getireceğiz.’
Üçüncüoğlu, taksici esnafına verdiği sözle teknolojik destek vaadini ön plana çıkardı.