BAŞARI BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİLER!

Sinop İl Müftülüğüne bağlı camilerde hizmet eden din görevlileri Sinop Valiliği tarafından “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Sinop İl Müftülüğüne bağlı camilerde hizmet eden din görevlileri Sinop Valiliği tarafından “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Sinop merkez ilçedeki camiler ve cami müştemilatlarında düzenlilik yarışmasında üstün gayret ve çaba göstererek dereceye giren din görevlileri için “Başarı Belgesi Ödül Töreni” düzenlendi. Sinop İl Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde “din görevlilerimizi, din gönüllüleri olarak görüyoruz.” Diyen Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan sözlerine şöyle devam etti. “Görev alanınız sadece Camii veya Kur’an Kursu ile sınırlı değil. Toplum yararına yapılan hizmetlerde, insani yardım çalışmalarında, sosyal hizmet faaliyetlerinde, eğitim faaliyetlerinde çok önemli roller üstleniyorsunuz. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, görevinizde başarılar diliyorum dedi.” dedi.

Yapılan yarışmada başarılı olan 14 din görevlisine başarı belgelerini takdim eden Vali Özarslan müftülük çalışmaları hakkında İl Müftü V. Kamil Tuncel’den bilgi aldıktan sonra il Müftülüğüne bağlı Kur’an Kurslarını ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir