AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, kızı Sevde Üçüncüoğlu ile birlikte duygusal bir düet performansı sergiledi. Üçüncüoğlu’nun kızıyla birlikte seslendirdiği, Türk halk müziğinin sevilen eserlerinden Aşık Veysel’e ait Uzun İnce Bir Yoldayım türküsü, sosyal medyada büyük ilgi ve beğeni topladı.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/ak-parti-sinop-belediye-baskan-adayi-yakup-ucuncuoglu-ve-kizi-sevde-ucuncuoglu-duet-yapti-2iGRFP11.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/ak-parti-sinop-belediye-baskan-adayi-yakup-ucuncuoglu-ve-kizi-sevde-ucuncuoglu-duet-yapti-2iGRFP11.jpg)
24 Şubat 2024
AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu ve Kızı Sevde Üçüncüoğlu Düet Yaptı
AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu ve kızı Sevde Üçüncüoğlu, duygusal bir düet performansı sergiledi. Babalar gününde unutulmaz bir an yaşandı.