AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu Proje Tanıtımı

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu’nun vizyon projeleri ve hedefleri hakkında detaylı bilgilendirme. Sinop’un geleceği için tasarlanan yenilikçi projeleri keşfedin.

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Katılımıyla Sinop İçin Hazırlanan Projeleri Açıkladı

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, proje tanıtım toplantısında Sinop için hazırladığı projeleri Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un katılımıyla duyurdu. Toplantı, Sinop Kültür Merkezi’nde gerçekleşti ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, İl Başkanı Uğur Giresun, eski milletvekili Avukat Kadir Tıngıroğlu ve diğer il ve ilçe temsilcileri ile partililerin katılımıyla gerçekleşti.

Yakup Üçüncüoğlu, Sinop’ta hayata geçirmeyi planladığı projeleri Sinop halkıyla paylaştı. Programda İl Başkanı Uğur Giresun, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç da kısa konuşmalar yaptılar. Program sonunda İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri de sahneye davet edilerek partililere selam verdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir