Sinop’ta Kahveci Arslan Kurt’tan Uygun Fiyatlı Çay Sözü
Sinop’un Kaleyazısı mahallesinde yıllardır kahvecilik yapan Arslan Kurt, çay fiyatını 3 TL olarak sabitleme kararı aldı. Kurt, bu kararıyla müşterilerinin takdirini topluyor.
Arslan Kurt’tan Çay Fiyatı Açıklaması
Uzun yıllardır baba mesleği olan kahveciliği sürdüren Arslan Kurt, işini büyük bir sevgiyle yaptığını belirtti. Kahvecilik geleneğini sürdürürken, çay fiyatını 3 TL’de sabitleme kararı aldı. Ziyaretçiler, fiyatın oldukça uygun olduğunu düşünerek, fiyatın en azından 5 TL olması gerektiğini önerdiler. Ancak Kurt, çayı 3 TL olarak satmaya devam edeceğini vurgulayarak, “Ben emekli bir insanım ve halimden memnunum. Vatandaşa 3 liraya çay satmayı sürdüreceğim. İnsanlara bu şekilde hizmet etmekten oldukça memnunum” dedi.