Yılmaz Şanlan’dan Yol Sorunlarına Çözüm Çağrısı

Trafik sorunları ve yolların durumu konusunda Yılmaz Şanlan’dan önemli çağrı! Yol problemlerine çözüm arayışı ve önerileri için bu içeriği kaçırmayın.

İYİ Parti Sinop İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Şanlan, son günlerde sosyal medyada ve yerel düzeyde yayınladığı videolarla gündemde. Bu kez de Akliman – Ayancık yolu güzergahında yaşanan sorunlara dikkat çekti.

Yolun Durumu Endişe Verici

Şanlan’ın yaptığı açıklamaya göre, Ayancık yolunu Akliman Sahil yoluna bağlayan güzergahın Dibekli yol ağızıyla Marti Kamping arasındaki ara yolun durumu endişe verici. Yolda derin çukurlar oluşmuş durumda ve araçların güvenli bir şekilde geçiş yapması zorlaşmış.

Yılmaz Şanlan’ın Çağrısı:

“Bugün sizlere Ayancık yolunu, Akliman Sahil yoluna bağlayan, Dibekli yol ağızıyla, Marti Kamping arasındaki ara yoldan sesleniyorum. Bu yol Akliman, Su Ürünleri Fakültesi, Uygulama Oteli dolmuş hatlarının da çalıştığı, hastane ambulanslarının ve diyaliz hastalarının da bu yol üzerinden hastaneye ulaştırıldığı bir güzergâh. Yollar sokak değimiyle, köstebek yuvasına dönmüş, derin çukurlardan oluşuyor. Bu yolu kullanan özellikle dolmuşçu esnaflarımız zor anlar yaşıyor. Hasarlı kazalara sebep oluyor. O yüzden bu yolu bir an önce yetkililerin görmesi lazım.”

Çözüm Beklentisi:

Şanlan, yetkililerden bir an önce bu yola çözüm üretmelerini talep ederken, eğer resmi kurumlar ilgilenmezse halkın kendi imkanlarıyla yolun düzeltilmesine yönelik kararlı bir duruş sergileyeceklerini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir