Yeniden Aramızda: GERİ DÖNDÜ!

Merakla beklenen ‘Yeniden Aramızda: GERİ DÖNDÜ!’ içeriğiyle sevdiklerinizle yeniden buluşma zamanı! Bu eşsiz hikayede kaybettiğiniz bağları yeniden kurarken, unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Şimdi keşfedin.

Yahya Çınkıl, Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine Yeniden Atandı

Sinop – Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini yürüten Yahya Çınkıl, bir süre önce belediye başkan aday adaylığı için istifa etmişti. Fakat aday gösterilmeyince, eski görevine geri döndü. Çınkıl’ın, Sinop Valiliğine verdiği dilekçe olumlu sonuçlandı ve İçişleri Bakanlığı’nın onayı ile genel sekreter olarak yeniden atandı.

Yahya Çınkıl, 2023 Kasım Ayında, AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı olarak müracaat etmiş, ancak AK Parti Genel Merkezi tarafından aday olarak gösterilmemişti. Bu sürecin ardından, Çınkıl’ın görevine dönmek için adımlar attığı ve Sinop Valiliğine dilekçe sunduğu bilgisi paylaşıldı. Dilekçesinin kabul edilmesiyle birlikte Çınkıl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sinop Valimiz sayın Dr. Mustafa Özarslan’ın teklifleri, İçişleri Bakanımız sayın Ali Yerlikaya’nın tensipleriyle yeniden Sinop İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak atandık.” dedi ve mutluluğunu ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir