ÜNLÜTÜRK, “HAYALLER, BEKLENTİLER VAR” – Özel Röportaj

ÜnlüTürk markasının kurucusuyla yapılan özel röportajda, hayaller ve beklentiler üzerine keyifli bir sohbet sizi bekliyor. ÜnlüTürk’ün vizyonunu keşfedin!

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk; “İnsanlarımızın hayalleri ve beklentileri çok önemli”

Seçim çalışmaları kapsamında, Yeni Mahalle, Gazi Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Ünlütürk, ziyaretlerinde, kenti zenginleştirecek turizm çalışmalarından bahsetti. Vatandaşların beklenti ve taleplerini dinleyerek, projelerini anlatan Ünlütürk, daha sonra Türkiye Sakatlar Derneği Sinop Şubesini ziyaret etti.

Ünlütürk: “İnsanlarımızın hayalleri ve beklentileri o kadar çok ki, birbirimize zaman ayırdık. Hem dinledik hem de anlattık.”

Vatandaşların, Sinop’un temizliği ve aktif belediye hizmetleri konusunda ihtiyaçları olduğunu belirten Ünlütürk, Sakatlar Derneği Sinop Şubesi’nde engelli vatandaşlarla bir araya gelerek onların ihtiyaçlarını anladıklarını belirtti.

Ünlütürk: “Engelli kardeşlerimizle bir araya gelmek ve onların ihtiyaçlarını anlamak bizim için çok değerliydi. Başkan seçilirsem, engelli vatandaşların hakları ve yaşam standartlarını iyileştirmek için çalışacağım.”

Şube Başkanı Murat Karagülmez nezdinde tüm dernek üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür eden Ünlütürk, engelli vatandaşların hakları ve yaşam standartlarının iyileştirilmesi için projeler geliştireceklerini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir