Ulaştırma Bakanı Sinop’ta Çevre Yolu Projesini İnceledi

Ulaştırma Bakanı, Sinop’ta Çevre Yolu Projesi’ni yerinde inceledi. Proje kapsamında yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi ve gelişmeler haberimizde.

Sinop Çevre Yolunun Geliştirilmesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bakanlığı ile ilgili çalışmalarla ilgili Sinop’a geldi. Sabah saatlerinde Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Samsun Çarşamba Havalimanı’na gelen Bakan Uraloğlu, Samsun’daki programı ardından Gerze ilçesine geçti. Ardından Sinop Çevre Yolu güzergahında incelemelerde bulunan Bakan Uraloğlu burada gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Sinop Çevre Yolunu Kısa Sürede Tamamlayacağız
Sinop Çevre Yolunu projesinin tarihi dokuya uygun olarak yapılacağını dile getiren Bakan Uraloğlu, yaklaşık 6,5 kilometrelik çevre yolu projesinin 1. etabını kısa sürede hayata geçireceklerini söyledi. Projenin ikinci etabı ise kentin tarihi ve turistik dokusunu içeren bir kesiti kapsamaktadır. Uraloğlu, bu alanda yapılacak imalatı her türlü teknik açıdan çözeceklerini belirtti. Şehrin yöneticileri ve halkı ile bir araya gelerek projenin detaylarını netleştireceklerini ve projeye devam edeceklerini ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir