Ulaştırma Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nun Sinop Ziyareti

Ulaştırma Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nun Sinop ziyareti hakkında detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Bakanın ziyaretinde yaşananlar ve yapılan açıklamaları öğrenmek için buraya tıklayın.

Sinop Çevre Yolu İncelemeleri

Bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Sinop’u ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, yapılması planlanan çevre yolu üzerinde incelemelerde bulundu. Uraloğlu, çevre yolunun birinci etabı için “kısa sürede hayata geçireceğiz” dedi.

Çevre Yolu Projeleri

Sinop Kumkapı mevkiinde Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Uraloğlu, burada ikinci etabı yapılacak olacak Sinop Çevre yolu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Esnaflarla Ziyaret ve Destek İsteme

Basın açıklamasının ardından Sakarya Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Bakan Uraloğlu’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş eşlik etti. Uraloğlu, esnafları ziyaret ederek AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu için destek istedi.

Valilik Ziyareti ve Hediye

Ardından Sinop Valiliğini ziyaret eden Uraloğlu’nu Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan ile birlikte çok sayıda kurum müdürü karşıladılar. Valilik defterini imzalayan Bakan Uraloğlu’na Vali Özarslan tarafından gemi maketi hediye edildi.

Parti Seçim Ofisi Ziyareti

Bakan Uraloğlu’nun sonraki durağı AK Parti seçim ofisi oldu. Partililer tarafından coşkuyla karşılanan Bakan Uraloğlu, burada yaptığı konuşmada merkezi yönetim ile yerel yönetim arasındaki uyumun önemine dikkat çekti. Uraloğlu burada yaptığı konuşmada “Sinop’ta bir sel ve afet durumu oldu. Onlara merkezi hükümet olarak saatler içerisinde geldik müdahale ettik. Ayancık’ta özellikle parti ayrımı yaptık mı? Asla yapmadık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir