Sinop’tan Acı Haberler

Sinop’tan acı haberlerle ilgili en güncel ve detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Son dakika gelişmeleri ve tüm detaylar için tıklayın.

Sinop Flaş Haber ekibinin araştırmalarına göre;

Hüseyin Yerli’nin Vefatı

Ahmetlerden Hayrioğlu, İzzet, Hasan, Adil, Nermin, Refiye’nin kardeşleri, Salih, Ümit, Makbule ve Songül’ün babaları gardiyan Hüseyin Yerli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Demirci Köyü Eldevüz Mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Nebile Özcan’ın Vefatı

Radardan emekli merhum Ruşen Özcan’ın eşi, cezaevinden emekli Şükrü Özcan merhum Fikri Özcan, Tedaştan emekli Fikret Özcan’ın anneleri, Ekrem, Adem, Resul ve Fatih Özcan’ın babaanneleri, Nebile Özcan vefat etmiştir. Cenazesi buğu Kefevi Mahallesi Gül Sokaktaki evinden alınarak büyük camiye getirilecektir. Öğle namazından sonra Çukurbağ mezarlığında toprağa verilecektir.

Bahattin Hamamcıoğlu’nun Ardından

Gerze halkından Merhum Hasan ve Kadriye Hamamcıoğlu’nun oğlu, merhum Şakir Hamamcıoğlu’nun abisi, Yılmaz Hamamcıoğlu ve merhum Hakan Hamamcıoğlu’nun babaları, Ozan, Zeynep, Ecrin ve Poyraz’ın dedeleri, Türkan Hamamcıoğlu’nun eşi, Bahattin Hamamcıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.00’de Hamidiye mahallesi Ali şükrü Şavlı sokaktaki evinden alınarak merkez yeni cami’ne getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip Ahde Vefa şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

Günay Özdemir’in Ardından

Gerze halkından merhum Fehmi ve Bahriye Özdemir’in oğulları, Gülay Özdemir’in eşi, Tunay Özdemir’in babası, Günay Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez yeni cami’ne getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip Ahde Vefa şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

Turan Çengel’in Vefatı

Gerze’nin Çırnık köyü Cingiloğlu mahallesi halkından Engin Çengel, Rıza Çengel, Ergül ve Melahat’ın babaları, merhum Sadık Çengel, Ünal Çengel, İzzet Çengel ve Cengiz Çengel’in amcaları Turan Çengel vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14.30’da Opet Benzin istasyonu karşısındaki evinden alınarak Çırnık köyü cami’ne getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip toprağa verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir