Sinop Valiliği’nden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları

Sinop Valiliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü coşkuyla kutluyor! Kadın hakları ve eşitliği için yapılan etkinliklerle, kadınların gücü ön plana çıkıyor.

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan ve eşi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel düzenlenen voleybol turnuvasının final maçını izleyerek sporcuları tebrik etti. Vali Özarslan’ın eşi Reva Beray Özarslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon ve bir grup vatandaş, 8 Mart etkinliklerine katılmak üzere Sinop Atatürk Spor Salonu’nda bir araya geldi.

Valiliğin himayesinde gerçekleşen “Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası”nın final maçını izleyen heyet, Sinop’un Sultanları ve Havaalanı Voleybol takımları arasındaki müsabakayı ilgiyle takip etti. Maç sonrasında Vali Özarslan ve eşi, her iki takımı da tebrik ederek sporculara karanfil ve nergis takdim etti.

Bu özel etkinlik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü spor ve dayanışma içinde kutlamayı amaçlıyor. Sinop Valiliği ve sporseverler, kadınların toplumdaki önemine dikkat çekmek ve kadınların her alanda başarılı olabileceğini vurgulamak için bir araya gelerek anlamlı bir gün geçirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir