Sinop Üniversitesi Vakfı 32. Olağan Genel Kurulu Toplantısı

Sinop Üniversitesi Vakfı’nın 32. Olağan Genel Kurulu Toplantısı hakkında tüm detayları öğrenmek için buraya tıklayın. Toplantı gündemi ve katılımcılar burada!

Sinop Üniversitesi Vakfı’nın 32. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, Sinop Üniversitesi Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Vekili Abdullah Şahin, Sinop Üniversitesi Rektörü ve Vakıf Başkanı Prof. Dr. Şakir Taşdemir, Sinop Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Damaroğlu ve Vakıf Üyeleri katıldılar.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açış konuşmasını Vakıf Başkanı Prof. Dr. Şakir Taşdemir yaptı. Rektör Taşdemir, Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde bulunarak vakfın daha fazla iş insanı ve hayırsevere ulaşması gerektiğini, öğrencilere daha fazla burs verilmesi gerektiğini vurguladı.

Genel Kurul Toplantısı, divan başkanı ve divan heyetinin seçimi ile devam etti. Ardından, Sinop Üniversitesi Vakfı’nın 2023 Yılı Bilançosu, Gelir-Gider Tablosu ve Faaliyet Raporu Vakıf Sekreteri Prof. Dr. Rıza Bayrak tarafından sunuldu. Denetleme Raporu ise Denetleme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Muhitdin Yılmaz tarafından okundu. Sunulan bilanço ve raporlar oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantının sonunda Avrupalı Sinoplular Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (ASİDER) Üyeleri Cemil Akkurt ve Yılmaz Yavuz, Üniversiteye ve Vakfa sağladıkları katkılardan dolayı plaketle ödüllendirildi. Sinop Üniversitesi Vakfı 32. Olağan Genel Kurul Toplantısı, dilek ve temenni bölümü ile sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir