Sinop Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü Konferansı

Sinop Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü Konferansı hakkında detaylı bilgiler. Rekreasyon yönetimi konularında uzmanlar tarafından sunulacak konferanslar ve etkinlikler.

Sinop Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü

Açık Alan Rekreasyon Dersi Seminerleri kapsamında düzenlenen “Doğada Olmak: Temel Dağcılık” konferansı büyük ilgi gördü. Fen-Edebiyat Fakültesi konferans salonunda Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) Sinop İl Temsilcisi Birol Sazak tarafından verilen konferansa, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem Cüneyt Ersanlı, akademik-idari personel ve öğrenciler katıldı.

Konferansta, GERDAK Başkanı ve Türkiye Dağcılık Federasyonu İl Başkanı Birol Sazak, doğada olmanın ve temel dağcılığın önemine dair bilgi ve birikimlerini öğrencilerle paylaştı. Sazak, “Sinop Üniversitesi Turizm Fakültesi açık alan rekreasyon seminerine TDF Dağcılık Sinop il temsilcisi olarak katılım sağladım. Turizm fakültesi salonunda genç öğrencilere Doğada olmak ve Temel Dağcılık konularında bir sunum gerçekleştirdim. Ayrıca rekreasyon konulu eko Turizm, Sinop doğası ve kültürel yapısıyla turizme kazandırılabilecek istihdam yaratılabilecek konuları da ele aldık. Öğrencilerin sorularını cevaplayarak programı tamamladık.” şeklinde konuştu.

Seminer sonrası Turizm Fakültesi Dekanı Cem Cüneyt Ersanlı, Birol Sazak’a teşekkür belgesi takdim ederek katkılarından dolayı övgüde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir