Sinop Üniversitesi Rektörü Öğrencilerle Buluştu

Sinop Üniversitesi Rektörü, öğrencilerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Öğrenci görüşlerini dinleyen rektör, üniversite yaşamına dair önemli konuları ele aldı.

Mikrofon Gençlerde Programı

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, Mikrofon Gençlerde programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Sinop Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda öğrenim gören öğrencilerle buluşan Rektör Taşdemir, öğrencilerin talep, öneri ve sorularını dinledi. Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen programa; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rıza Bayrak, Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Volkan Çavuş, Müdür Yardımcıları ve Meslek Yüksekokul Sekreteri de katıldı.

Önemli Tavsiyeler ve İletişim

Program süresince öğrencilerle sohbet eden Rektör Taşdemir, öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu. Rektör Taşdemir, “Bugünün amacı sizlerle bir araya gelip taleplerinizi dinlemek ve ortak çözümler bulmaktır. Sizin bakış açınıza ve düşüncelerinize değer veriyoruz. Sizleri yönetimde aktif olarak görmek istiyoruz. Taleplerinizi güçlü bir şekilde iletebilmeniz için buradayız. Bu fırsatları iyi değerlendirerek birlikte daha güzel bir üniversite ortamı oluşturabiliriz. Ama bilin ki, bazı talepleri hemen çözebiliriz, bazılarını çözmek zaman alabilir. Önemli olan, birlikte hareket ederek çözüme kavuşturabilmemizdir.” dedi.

Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği program, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir