Eğitim Programlarının Hedefi
Sinop Valiliği himayelerinde Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından turizm sektörü ile ilişkili kamu, özel sektör ve sivil toplum temsilcilerine yönelik düzenlenen Sinop Paydaş Eğitimleri tamamlandı. Eğitim programları, vatandaş memnuniyetini artırmayı ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.
Eğitim İçeriği ve Katılımcılar
Sinop Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimlerde, vatandaş memnuniyeti ve liderlik konuları ele alındı. Programlara, kamu, özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları katılım sağladı.
Valinin Açıklamaları
Sinop Valisi Mustafa Özarslan, paydaş eğitimlerinin önemine vurgu yaparak, insan merkezli hizmet sunumunun önemine dikkat çekti. Vatandaşların geri bildirimleriyle hizmet kalitesinin artırılmasının önemine değindi.