Sinop Merkez İlkokulları İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması

Sinop Merkez İlkokulları tarafından düzenlenen İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması heyecanı başladı! Öğrenciler arasında gerçekleşecek yarışma için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Sinop’ta Merkez İlkokulları arası İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması düzenlendi. Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Akabinde yarışmaya katılan 12 okul öğrencileri hazırladıkları gösteriyi sundular. Sunulan gösteriler sonrası yarışmada son 2 yılın birincisi olan İstiklal İlkokulu yine birinci oldu. Sinop Merkez İstiklal İlkokulu öğrencilerinden Ayşe Sıla Bulurel bu yıl birinci oldu. Bu duruma göre son 3 yılın şampiyonu Sinop Merkez İstiklal İlkokulundan çıktı.

Sinop Merkez İstiklal İlkokulu Yasin Sakallı konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “İl birincisi öğrencimiz Ayşe Sıla Bulurel’i tebrik ediyor kıymetli ailesi ile öğretmenimiz Ümmühan Çeltikci’ye teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yarışma sonunda yarışmaya katılan 12 okul temsilcisine katılım belgeleri Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Okur tarafından verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir