Sinop’un Gerze ilçesinde Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, okul ziyaretlerinde bulundu. Arabacı, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan ile Karlı İlkokulu ve Belören Ortaokulunu ziyaret etti. Öğretmenlerle sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Arabacı, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle buluştu. Okul müdürlerinden de bilgi alan Arabacı, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-kaymakami-okul-ziyaretlerinde-bulundu-in8pJTDJ.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-kaymakami-okul-ziyaretlerinde-bulundu-in8pJTDJ.jpg)
12 Şubat 2024
Sinop Gerze Kaymakamı Okul Ziyaretlerinde Bulundu
Sinop Kaymakamı, il genelindeki okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Ziyaretler sırasında okul yöneticileri ve öğretmenlerle görüşmeler gerçekleştirdi.