Sinop İli İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Üsküdar Şubesi Kaynaşma Gecesi

Sinop İli İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Üsküdar Şubesi’nin düzenlediği kaynaşma gecesi, Sinop’un kültürel zenginliklerini bir araya getirecek keyifli bir etkinlik olacak.

Sinop İli İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) Üsküdar Şubesi Kaynaşma Gecesi

Sinop İli İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) Üsküdar Şubesi, geleneksel kaynaşma gecesini Üsküdar Belediyesi ev sahipliğinde Bulgurlu Semt Konağında gerçekleştirdi. Gecede, birçok Sinoplu katılımcı bir araya geldi ve unutulmaz anlar yaşandı.

Gecenin sunuculuğunu İzzet Aydın ve Habibe Bozkır üstlendi. İkili, yöresel Türküler seslendirerek misafirlere keyifli anlar yaşattı.

Lezzetin ve kültürün buluştuğu etkinlikte, Sinoplu şef Halime Şahin’in önderliğinde hazırlanan muhteşem Sinop mantısı konuklara ikram edildi ve büyük beğeni topladı.

Gecede Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra SİYAD Genel Başkanı Adnan Çeliker, Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili STK’lardan Sorumlu Başkan Danışmanı Esat Kalay, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Mustafa Aktaş, SİYAD Üsküdar Şube Başkanı Şükrü Koca, Çekmeköy AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Kepenek, Yeniden Refah Ataşehir Belediye Başkanı Adayı Bülent Tüylü, İYİ Parti Ataşehir Meclis Üyesi Adayı Mali Müşavir İsmail Kabakçı, SİYAD Kadın Kolları Başkanı Sultan Gökdemir Üney, SİYAD Pendik ve Gebze Şube Başkanları Cemil Özgür ve Bekir Savaş gibi önemli isimler de yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir