Sinop Bilsem Robot Takımı, Ankara Turnuvasında Öz Değerler 1.lik Ödülü Aldı

Sinop Bilsem Robot Takımı, Ankara Turnuvasında yarıştığı zorlu mücadelede gösterdiği performansla Öz Değerler 1.lik Ödülü’nü kazandı. Gençlerimiz geleceğin teknoloji liderleri olmaya bir adım daha yaklaştı.

Sinop Bilsem Robot Takımı, Ulusal FLL Challenge Ankara Turnuvasında Öz Değerler 1.lik Ödülünü Kazandı

Sinop Bilsem Robot Takımı, Ulusal FIRST Lego League Challenge 20. Sezon Ankara Turnuvası’nda büyük bir başarı elde etti. Takım, takım ruhu, saygı ve diğer değerler kriterlerinde Öz Değerler 1. lik ödülüne layık görüldü.

Turnuvada 9-16 yaş arası çocuk ve gençlerin yaratıcılıklarını sergiledikleri zorlu mücadelede, Sinop Bilsem Robot Takımı özverili çalışmalarının karşılığını aldı. Takımın, birbirlerine olan saygısı ve takım ruhu, değerlendirme kriterlerinde öne çıkan unsurlar arasında yer aldı.

Öğrencilere ve öğretmenlere yapılan tebriklerde, Sinop Bilsem Robot Takımı’nın gelecekteki bilim insanları ve mühendislerini yetiştirmedeki başarısı vurgulandı. Kazanılan ödül, takımın emeklerinin ve özverili çalışmalarının bir ödülü olarak kabul edildi.

Sinop Bilsem Robot Takımı, bu başarının ardından gelecekteki yarışmalarda ve projelerde üstün performans sergileme yolunda ilerlerken, öğrenci ve öğretmenler de bu deneyimden güç alacaklarını ifade ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir