Sinop Belediyesi Çöp Sorunu Hakkında Açıklama Yaptı

Sinop Belediyesi, çöp sorununa çözüm bulma amacıyla yapılan açıklamada, mevcut durum hakkında detaylı bilgi verdi. Sinop’un temizlik ve çevre konusundaki çalışmaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, sosyal medya hesabından Sinop’un çöp sorunuyla ilgili yayınladığı videoya dair bir cevap aldı. Sinop Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada:

“Bir siyasi parti Belediye Başkan Adayının sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoyu üzülerek; sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar, yazları güneş altında kışın en soğuk havada bu kentin temizliği için çalışan mesai arkadaşlarımızın emeğine büyük bir haksızlık olarak algılıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımız gün içerisinde 5 çöp kamyonu, 2 çöp taksi ve 2 kül pikabı ile faaliyetlerini sürdürüyor, videoda da görüldüğü üzere çöp kutularımız boşken etrafının art niyetli kişi veya kişilerce kirletildiği görseller konunun kısa bir özetidir. Sinop her görüşten insanın barışık yaşadığı bir hoşgörü kenti, kıymetli halkımızın seçim döneminde bu ve bunun gibi içeriklere itibar etmemelerini rica ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir