Saadet Partisi Adayı Tahir Şahin, Durağan İlçe Pazarını Ziyaret Etti

Saadet Partisi’nin Durağan İlçe Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin, esnafı ziyaret ederek destek arayışına devam ediyor.

Saadet Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin, ilçe pazarını ziyaret ederek, eksiklikleri derhal gidereceğini söyledi. Şahin, Durağan’da haftalık kurulan ilçe pazarını gezdi. Burada yaptığı incelemelerde, Pazaryerinin derme çatma brandalarla kapatıldığını ve bu görüntülerin ilçe pazarına yakışmadığını ifade etti.

Sorunlara Çözüm Vaadi

Aday Şahin, Durağanlıların ve köylerden gelen vatandaşların karşılaştığı sorunlara çözüm getireceğini belirtti. Özellikle pazarın düzenlenmesi ve köylülerin yaşadığı sıkıntıların giderilmesi için çalışmalar yapacağını vurguladı.

Pazarın Daha İyi Hale Getirilmesi

Şahin, ilçe pazarının daha iyi bir hale getirilmesi gerektiğini vurgulayarak, kapalı bir pazaryeri oluşturacaklarını ve köyden gelen hanımlar için barınma alanları oluşturacaklarını söyledi. Bu sayede vatandaşların daha konforlu bir alanda alışveriş yapabileceğini belirtti.

“Bu pazarı hak ediyor musunuz?”

Tahir Şahin, Durağanlılara hitaben yaptığı konuşmada, pazaryerinde yaşanan sorunları çözeceklerini ve ilçe pazarını Durağan’ın hak ettiği şekilde düzenleyeceklerini ifade etti. Şahin, köylerden gelen vatandaşların yaşadığı zorlukları gidermek adına çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir