Miniklerle İletişim Atölyesi

Miniklerle iletişim atölyesi, çocuklarla daha sağlıklı ve etkili iletişim kurmayı öğreten eğlenceli bir etkinliktir. Oyunlar, aktiviteler ve paylaşımlarla miniklerle bağ kurmaya hazır mısınız?

Proje Hakkında

Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, minikler için iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik interaktif ve eğlenceli bir atölye projesi olan ‘Miniklerle İletişim Atölyesi’ni hayata geçiriyor. Proje, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencilerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Proje Ekibi ve Etkinlikler

Projenin yürütücülüğünü EÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hidaye Aydan Bilgilier üstlenmektedir. Etkinlikler, iki ay süreyle yüz yüze gerçekleştirilecek ve okul öncesi çağındaki çocuklara yönelik interaktif iletişim aktivitelerini içerecektir.

Hedefler ve Sonuçlar

‘Miniklerle İletişim Atölyesi’ projesi, çocukların iletişim becerilerini güçlendirmeyi, sağlıklı iletişim kurmayı öğretmeyi ve iletişim konusunda farkındalık kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Projenin sonunda çocukların iletişim konusunda daha bilgili ve bilinçli bireyler olmaları hedeflenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir