Mete Çağdaş’ın Esnaf ve Halk Buluşmaları Devam Ediyor

Mete Çağdaş’ın esnaf ve halk buluşmaları heyecanla devam ediyor. Siz de katılın, güncel konuları ve fikirleri birlikte tartışalım.

Yeniden Refah Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Mete Çağdaş Esnaf ve Halkla Buluşuyor

Yeniden Refah Partisi’nin (YRP) Sinop Belediye Başkan adayı Mete Çağdaş, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve halk ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Şehrin sokaklarını adım adım dolaşarak esnafın ve vatandaşların nabzını tutan Çağdaş, Sinopluların talep ve beklentilerini dinliyor, projelerini paylaşıyor.

Son olarak ziyaret ettiği kent esnafıyla samimi sohbetler gerçekleştiren Çağdaş, esnafın sorunlarını ve beklentilerini yakından takip ettiğini söyledi. Yeniden Refah Partisi’nin belediyecilik anlayışını ve vaatlerini esnaf ve halkla paylaşan Çağdaş, şehrin geleceğine yönelik vizyonunu da ortaya koyuyor.

Yeniden Refah Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Mete Çağdaş, “Sinop’un geleceği için çalışmaya hazırım. Yeniden Refah Partisi olarak, şehrimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak adil ve kapsayıcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Sinop’u daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Desteklerinizle birlikte, hayallerimizi gerçekleştirmek için yola çıkmaya hazırız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir