İYİ Parti Sinop İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Şanlan

İYİ Parti Sinop İl Genel Meclis Üyesi adayı Yılmaz Şanlan hakkında detaylı bilgi edinin. Yılmaz Şanlan’ın projeleri ve seçim vaatleri hakkında bilgiler burada!

Yılmaz Şanlan’dan Su Sorununa Çözüm İçin Çağrı

İYİ Parti Sinop İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Şanlan, Sinop’un su sorunlarına dikkat çekerek, Gelincik Mahallesi’nde yaşanan sıkıntıları giderme çağrısı yaptı. Şanlan, apartmanlarda suyun hidrofor aracılığıyla çıktığını belirterek, bu durumun çözümü için destek beklediklerini vurguladı.

Destek Bekliyoruz

Şanlan, “Değerli Sinoplular, sevgili hemşehrilerim, bazı mahallelerimizde su sıkıntısı yaşanmaktadır. Bunların en başında da Sinop’un giriş mahallesi olan Gelincik Mahallesi geliyor. Gelincik Mahallesinde 3. 4. ve 5. Katlarına su kendi cazibesiyle çıkamıyor. Hidrofor yardımıyla hemşehrilerimiz su ihtiyacını karşılamaktadır. Çoğu zaman sular veya elektrikler kesildiğinde, başta kişisel temizlikleri olmak üzere, çamaşır, bulaşık makinada kalmaktadır. Buradaki problemin ne olduğunu tespit edip, varsa mevcut projelerin çözüme kavuşması için destek vereceğiz. Yoksa da hemşehrilerimizin en temel ihtiyacı olan su sıkıntılarının giderilmesi için gerekli adımları atacağız. Sizlere bu sıkıntıları yaşatanlara mecbur değilsiniz. Bizler buradayız, hazırız desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir