İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk’ten Pazar Günü Ev Halkına Açıklama

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, Pazar günü ev halkıyla buluşarak önemli açıklamalarda bulundu. Seçim sürecinde vatandaşlarla yakın ilişkiler kurmayı hedefliyor.

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, evinin kapılarını sosyal medya üzerinden seçmenlere açtı. Pazar günü mesaisini evinde geçiren Ünlütürk, videosunda; Pazar günleri, seçim yoğunluğundan uzaklaştıklarını, sevdikleriyle bir araya gelme fırsatını bulduğu günlerden biri olduğunu kaydetti. Evinde çektiği videoda hem seçmenlere seslenen Ünlütürk, bir yandan da börek açarak misafirlerine ikram etti. İş hayatı ve siyasi hayatından bahseden Ünlütürk, çevresinin ve partisinin belediye başkan adaylığı için görev teklif ettiğini kendisinin de bu görevi kabul ettiğini belirterek, Sinoplular’dan 5 yıllık yetki istedi.

“PARTİLER KAZANMAYACAK, SİNOP KAZANACAK” Kenti için hayalleri, planları olduğunu dile getiren Başkan Adayı Ünlütürk; “Sinop’un insanı eğer doğru karar veremezse, Serpil Ünlütürk’e oy verirseniz CHP kazanır, AK Parti kazanır gibi ucuz söylemlerle, kolay seçim kazanma yöntemleriyle devam ederlerse, üzülerek şunu söyleyebilirim ki, yine Sinop kaybedecek. Bana oy verdiğiniz takdirde partiler kazanmayacak, Sinop kazanacak. Kesinlikle bu seçimin manipüle edilmesine izin vermeyin. “SİNOP’UN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK” Seçmenlerin kaygı duymaması konusunda açıklamalar yapan Ünlütürk; “Yapılan anketler şunu gösteriyor ki, bizim oylarımız, üzerine aldığımız Sinoplu’nun teveccühüyle de neredeyse aynı. Hatta biraz üzerinde de bir oy potansiyelimiz var. Bu konuda kaygı duymayın. Seçimi de bir oyla bir aday kazandığında çok şaşıracağımız bir sonuç olmayacak. Bu konuda bana inanabilirsiniz. Bu seçimde iktidarın ve belediyenin başarısız çalışmalarından yola çıkarak, mutlaka bu üçüncü yolu değerlendirmenizi çok arzu ediyorum. Çünkü Sinop’un çehresi değişecek.”

“DEĞİŞİMİ SAĞLAYACAK KİŞİ BENİM” Şehrin nasıl güzel ve temiz bir şehir olduğunu söylettirebileceğini bildiğini aktaran Ünlütürk; “Özellikle Sinop’un çehresini değiştirecek o kadar çok projemiz var ki. Bana oy verdiğinize asla pişman olmayacaksınız ama o sandığa gittiğinizde Serpil Ünlütürk kazanamaz diyerek oy vermediğinizde, çok yakın oyla kaybettiğimde, inanın benden çok siz üzüleceksiniz. Sinop’ta değişimi sağlayacak kişinin ben olduğuna inanın. Size bunun sözünü veriyorum. Hayatım hep Sinop’a, Sinoplu’ya hizmetle geçti. Benim Sinop’a hizmete kesintiye uğramadı. 60 yaşındayım. 65 yaşıma kadar, gecemi gündüzüme katarak 5 yılımı Sinoplulara vakfetmeye hazırım. Bununda sözünü veriyorum. Lütfen oy atarken çok dikkatli olun.”

İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk’ün konuşmasının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir