Durağan Belediye Başkan Adayları Renkli Görüntüler Oluşturdu

Durağan Belediye Başkan adayları seçim sürecinde renkli görüntüler oluşturarak dikkat çekiyor. Adayların farklı projeleri ve vaatleri seçmenler arasında heyecan yaratıyor.

Saadet Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin’in Proje Tanıtım Toplantısı

Saadet Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin’in dün ilçe meydanında düzenlediği proje tanıtım toplantısı renkli görüntülere sahne oldu. Toplantıya katılan AK Parti Durağan Belediye Başkan Adayı Necmettin Ermiş, Milliyetçi Hareket Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Zafer Elkovan, Büyük Birlik Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Fehmi Dalkılıç’ı karşılayanlar arasında Saadet Partisi Bursa Milletvekili Mehmet Atmaca, Saadet Partisi Sinop İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu, Saadet Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Tahir Şahin bulundular.

Dört rakip partinin bir araya gelmesini olumlu karşılayan ilçe halkı “İşte özlediğimiz görüntü buydu. Siyaset doğası itibariyle zaman zaman sertleşiyor bu da kutuplaşmaya neden oluyor. Birlik ve beraberliğimiz zarar görüyor, kutuplaşmanın azalması siyasilerin bu tarz yaklaşımları ile olacaktır. Bugün dört partinin bir araya gelmesi bizi çok mutlu etti” diye konuştular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir