Çirkin Harekete Tepki – Yeni Bir Bakış Açısı

Çirkin hareketlere karşı yeni bir bakış açısı ile tepki göstermek önemlidir. Bu içerikte, konuya farklı bir perspektiften yaklaşarak bilgi edinebilir ve düşüncelerinizi şekillendirebilirsiniz.

TFFHGD Sinop Şubesi’nden Hakemlere Destek Mesajı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Sinop Şubesi, dün oynanan maçta yaşanan sportmenlik dışı olaylara tepki gösterdi. Dernek yönetimi tarafından yapılan açıklamada, 18 Şubat 2023 tarihinde Gerze Veteranlar ile Sinop Yarım Ada Veteranlar arasında oynanan TMVFL müsabakasında kadın yardımcı hakeme yönelik fiziki saldırıda bulunulduğu belirtildi.

Yapılan açıklamada, “Gerze Veteranlar Takımı’nda adı futbolcu diyemeyeceğimiz bir kişi tarafından müsabakayı yöneten kadın yardımcı hakemimize fiziki saldırı gerçekleştirilmiştir. TFFHGD Sinop Şubesi olarak, ilimizde gerçekleşen bu çirkin olayları şiddetle kınıyoruz. Hakemlerimize geçmiş olsun dileklerimizi ileterek her zaman hakkaniyet ve disiplinden taviz vermeden bu olaya karışanlarla ilgili idari ve yasal işlemlerin sonuna kadar takipçisi olacağız.” ifadelerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir