CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz Kadınları Unutmadı

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, seçim vaatleri arasında kadınları unutmayarak, kadınların belediye hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamayı hedefliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Kadınları Unutmadı!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü coşkuyla kutlayan Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Sakarya Caddesi’nde unutulmaz bir etkinliğe imza attı. Gürbüz, seçim çalışmaları kapsamında beraberinde Belediye Meclis Üyesi adayları ve parti yöneticileri ile birlikte Sinop Adliyesi karşısında renkli bir stant kurdu.

Stantta, Sinop için hayata geçireceği projeleri içeren broşürlerin yanı sıra, özel olarak hazırlanan Türk Kahvesi ve çiçeklerle kadın ziyaretçilerini karşılayan Gürbüz, Dünya Kadınlar Günü’nü coşkuyla kutladı. Kadınlara çiçekler hediye ederken, onların ve yanlarından geçen vatandaşların günlerini sordu ve samimi bir sohbet ortamı oluşturdu.

Gürbüz, kutladığı kadınların aile fertlerine de selam göndermeyi ihmal etmeyerek, gün boyunca kadınları unutmadı ve onlara özel ilgi gösterdi. Sinop sokaklarında kadınların sesine ve taleplerine kulak veren Gürbüz, kadınların toplumdaki önemine dikkat çekti ve desteklerini her zaman yanlarında olacağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir