Boyabat Eğitim Spor Kulübü Türkiye Geleneksel Okçuluk Federasyonu Şampiyonasına Katılacak

Boyabat Eğitim Spor Kulübü, Türkiye Geleneksel Okçuluk Federasyonu Şampiyonasına katılmaya hazırlanıyor. Okçuluk tutkunları için heyecan verici bir mücadele bekliyor!

Boyabat Eğitim Spor Kulübü, Türkiye Geleneksel Okçuluk Federasyonu’nun 2024 Şampiyonası’na katılmaya hazırlanıyor. Boyabat İlçe Millî Eğitim Müdürü Osman Özkan, sporun ve başarıların destekçisi olarak, Boyabat Eğitim Spor Geleneksel Okçuluk Takımı sporcularını Türkiye Şampiyonası öncesinde ziyaret etti.

Samsun İlkadım’da 8-10 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye’nin Geleneksel Okçuluk Federasyonu 2024 Büyükler Salon Puta Yarışması Türkiye Şampiyonası’na 23 sporcuyla katılacak olan Boyabatlı sporcular, Sinop – Boyabat’ı temsil edecekler.

Millî Eğitim Müdürü Osman Özkan, sporculara moral vererek ve başarı dileklerini iletti. Geleneksel okçuluk branşında elde edilecek başarıların ilçeyi ve bölgeyi gururlandıracağını belirtti. Turnuva, geleneksel okçuluğun tutkunları ve sporseverler için heyecanla beklenen bir etkinlik olup, sporcuların yeteneklerini sergileme fırsatı sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir