Aroma, Dubai Gulfood Fuarı’nda ürünlerini sektörle buluşturdu

Aroma, Dubai Gulfood Fuarı’nda sektör temsilcileriyle bir araya gelerek ürünlerini tanıttı. Yenilikçi lezzetler ve kaliteli ürünlerle dikkat çekti.

Aroma, Dubai Gulfood Fuarı’nda sektör temsilcileriyle bir araya gelerek ürünlerini tanıttı. Yenilikçi lezzetler ve kaliteli ürünlerle dikkat çekti.

Aroma’nın Fuardaki Başarısı

Türkiye’nin öncü meyve suyu ve içecek markası Aroma, dünya çapındaki en önemli gıda fuarlarından biri olan Dubai Gulfood 2024 Uluslararası Gıda Fuarı’nda büyük bir başarı elde etti. Fuarda Aroma’nın karton ambalaj suyu, limonatası ve karadutlu içeceği yoğun ilgi gördü.

Fuar kapsamında 200’e yakın ülkeden 5 bin 500’ün üzerinde katılımcı firma bulunurken, Aroma mevcut iş ortaklarıyla bir araya gelmenin yanı sıra dünya çapında birçok yeni iş fırsatı da yakaladı. Mauritius, Mali, Moritanya, Trinidad Tobago, Sri Lanka, Singapur, Çin, Japonya, Hong Kong, Vietnam ve Tayland gibi ülkelerden gelen firmalarla da görüşmeler gerçekleştiren Aroma, sektördeki güçlü konumunu bir kez daha kanıtladı.

Aroma’nın Yeni Ürünleri

Aroma, fuarda özellikle karton ambalajdaki ilk suyu olan ‘Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu’ ile dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektöre yön veren Aroma, lezzetli ve yenilikçi ürün portföyüyle de katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Fuar sırasında tanıtılan en yeni ürün olan karadutlu içeceği de ziyaretçilerin ve sektör temsilcilerinin beğenisine sunan Aroma, bu ürünüyle de fuarın yıldızları arasında yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir