AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu Projelerini Tanıtıyor

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, seçim projelerini detaylarıyla anlatıyor. Sinop’un geleceği için vaatleri ve hedefleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, Proje Tanıtım Toplantısı Düzenliyor

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, yarın düzenlenecek olan proje tanıtım toplantısına tüm Sinop halkını davet etti. Toplantı, 2 Mart 2024 Cumartesi günü saat 14.00’da Sinop Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç da katılımcılar arasında olacak.

Üçüncüoğlu’nun Açıklamaları: Üçüncüoğlu, Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç’un katılımlarıyla, Sinop için hazırlanan projelerini açıklayacak. Üçüncüoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un katılımlarıyla; Yaşanabilir bir Sinop için ortaya koyduğumuz hedeflerimizi ve projelerimizi sizlerle paylaşmaktan, bu vesileyle bir araya gelmekten mutluluk duyacağım. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.

Diğer Detaylar: Proje tanıtım toplantısı öncesinde Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, saat 13.00’da Sakarya Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir