8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için düzenlenen etkinliklerle birlikte, kadınların sosyal, ekonomik ve siyasi başarıları vurgulanıyor. Kadın haklarına ve eşitliğine dikkat çekmek adına yapılan etkinlikler, toplumsal farkındalığı arttırmayı hedefliyor.

AK Parti Gerze Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yüksek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte kadınlara hitap etti. Yüksek, etkinlikte yaptığı konuşmada kadınların önemine vurgu yaparak, “Sizlerin takdiri ve teveccühüyle göreve gelmemiz durumunda, hiçbir annenin gözünden tek bir damla yaş düşmeyecek. Bu da size şeref sözümdür.” dedi.

Yoğun Kadın Katılımı

Programda kadınların yoğun katılımı dikkat çekti. Salonun dolduğu etkinlik, adeta bir miting havasında geçti. Yüksek, katılımcılara teşekkür ederek, tüm kadınların günlerini kutladı. Kadınların desteği ve dualarını hissettiğini belirten Yüksek, “Allah sizleri yalnız bırakmasın. Birlikte bu süreci yaşadık, birlikte gördük.” şeklinde konuştu.

Kadınlar Gününde Eğlence

Yüksek, kadınların gününü kutladıktan sonra sahneyi müzik grubuna bıraktı. Kadınlar, özel günde doyasıya eğlenirken, etkinlik coşkulu bir şekilde devam etti. Yüksek, katılımcılara bir kez daha teşekkür ederek etkinliği sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir