2024 Yılında Yol Haritası Belirlendi!

2024 yılında yol haritası belirlendi! Bu içerikte, geleceğe dair planlar, hedefler ve stratejiler ele alınıyor. Detaylar için hemen tıklayın!

Sinop Gastronomi Kültür Turizm Derneği İstişare Toplantısı

Sinop Gastronomi Kültür Turizm Derneği’nin lezzet ustaları yapılan istişare toplantısında bir araya geldi. Yeni yol haritasının belirlendiği toplantıda, 2024 yılında yapılması planlanan projeler masaya yatırıldı.

Sinop Gastronomi Kültür Turizm Derneği Başkanı Halime Şahin, Sinop’un yemek kültürüne ilişkin önemli organizasyonlara devam edeceklerini söyledi. Halime Şahin, "Gastro Sinop kurulalı 2 yıl oldu ve bu süreçte 2 büyük organizasyonu başarıyla gerçekleştirdik. Sinop Gastronomi Kültür Turizm Derneği Olarak geçen ay Sinop Durağan’da paydaşlarımızla birlikte organize ettiğimiz Durağan Yöresel Lezzetler Yarışması hakkında ve 2024 yılı yol haritasının planlamasını yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Toplantıya katılan kıymetli memleket sevdalısı yol arkadaşlarım Reyhan Batu, Havva Gökçe Ertuğ, Şaduman Öztekin, Gülçin Yıldızcı Demiroğlu ve uzakta olup gönlü bizimle olan dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Aldığımız kararlar hayırlı olsun. Rabbim daha güzel hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah" dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir